Parafia św. Szymona
i Judy Tadeusza w Bielinach
Galeria
Pomoc dla świątyni

Zwracamy sie z prośbą do braci i sióstr Dobrego Serca o wsparcie finansowe w konserwacji i upiększaniu naszej pięknej zabytkowej świątyni.

 Wszystkim Darczyńcom z serca ską‚adamy "Bóg zapłać".

 

Nr konta parafialnego: 81106000760000338000087487

 

Lista Darczyńców:

Państwo Gabriela i Piotr Krzemińscy - Bieliny

Pan Michał Zieliński - Warszawa

VIVA CHRISTO REY - Łódź

Państwo Tadeusz i Aleksandra Urbańczyk - Antoniów

Stanisław Miszczyk - Łomianki

Państwo Dąbrowscy z rodziną - Bieliny

Msze Święte

Dzień powszedni:

Poniedziałk, Środa, Piątek -  7.30

Wtorek, Czwartek, Sobota - 17.00

Niedziela

8.00; 10.00; 12.00

 

Maj, Czerwiec, Październik

Dzień powszedni:

16.30

Niedziela

8.00; 10.00; 12.00; 16.00 

 

Święta zniesione

8.00,10.0017.00 

Przydatne strony
Czytelnia artykuły
Satanizm (2014-05-18 00:52:15)
  SATANIZM -  termin określający przekonania i ideologie, charakteryzujące się wierzeniami związanymi z Szatanem lub filozofią akcentującą opozycyjną stronę świata bądź ludzkiej natury, również terminem tym określa się zjawisko społeczno-kulturowe, powstające na obrzeżach życia religijnego, jako wynik przekonania o sile i potędze Szatana lub Zła...
Kurs przedmałżeński (2014-02-22 10:58:40)
Przeszkody Małżeńskie   Przeszkoda małżeńska jest okolicznością, która na mocy prawa Bożego lub ludzkiego (kościelnego) przeszkadza w ważnym zawarciu małżeństwa. W świetle przepisów prawa kanonicznego jedną z trzech okoliczności (oprócz wad i braków odnoszących się do zgody małżeńskiej; oraz braków dotyczących formy kanonicznej)...
Intencje Mszy Świętych

Poniedziałek                                      10 grudnia

7.00     + Władysława w k.r.śm. Mariannę, Stanisława, Mieczysława Borowieckich, Tadeusza Gapysa, zm. z rodziny Borowieckich, Gapysów, Wojtunów – od Marii Gapys.

Wtorek                                                11 grudnia

7.00     + Stanisława Andrzejczaka, Aleksego, Jana, Helenę Stępniów, Jana, Janinę, Eugeniusza Wierzbickich, zm. z rodziny Andrzejczaków, Stępniów, Wierzbickich, za dziadków, babcie i zm. kapłanów co pracowali w tej Parafii – od Józefy Stępień.

Środa                                                   12 grudnia

7.00     + Bronisławę Kwaśniak w k.r.śm. Stanisława, Marię Kwaśniaków, Franciszka, Helenę Witkowskich, Otylię Ochęcką za dziadków – od Barbary Witkowskiej.

Czwartek                                            13 grudnia

7.00     + Andrzeja Natorskiego – od Henryki Natorskiej.

Piątek                                                 14 grudnia

7.00     + Stanisława Czajkę, Helenę, Stanisława Pieprzyckich, Helenę Pomykałę, Władysława Kmitę, za dziadków i babcie – od Marii Czajki. 

Sobota                                               15 grudnia

7.00     + żonę Urszulę, Mariannę, Józefa, Edwarda, Zdzisława Jarzyńskich, Salomeę Łakomiec, Bogdana, Stefana Wiktorowskich, za dziadków i babcie – od Jana Jarzyńskiego.

7.40     + w k.r.śm. Marię, Stanisława Kmitów, Franciszkę, Józefa Kobyłków, Edmunda Kobyłko, Mariana, Stanisława Kmitów, za dziadków, babcie i zm. z rodziny Kmitów, Dąbrowskich, Wiktorowskich, Kobyłków, Jurków, rodziców chrzestnych, dusze w czyśćcu cierpiące – od Stanisławy i Kazimierza Kobyłków.

 

III  Niedziela Adwentu                      16 grudnia

8.00     + W rocznicę śmierci Stefana Wiktorowskiego, Marianny Jarzyńskiej, Marianny Opala, Teresę Calak, Józefa, Józefę Ptaszków – od Jolanty i Leszka Wiktorowiczów.

10.00   + Stanisława w k.r.śm. Rozalię, Tadeusza Starnawskich, za dziadków i babcie – od Edwarda Starnawskiego.

12.00   + Michalinę, Jana Dąbrowskich, Ewę, Jana Dąbrowskich, Leszka Michalaka, Antoniego, Józefę, Mariana, Teodora Jelonków, Mikołaja Chojnackiego, Joannę, Jana Wrzosków, Ks. Materkowskiego i ks. Runo.