Parafia św. Szymona
i Judy Tadeusza w Bielinach
Galeria
Pomoc dla świątyni

Zwracamy sie z prośbą do braci i sióstr Dobrego Serca o wsparcie finansowe w konserwacji i upiększaniu naszej pięknej zabytkowej świątyni.

 Wszystkim Darczyńcom z serca ską‚adamy "Bóg zapłać".

 

Nr konta parafialnego: 81106000760000338000087487

 

Lista Darczyńców:

Państwo Gabriela i Piotr Krzemińscy - Bieliny

Pan Michał Zieliński - Warszawa

VIVA CHRISTO REY - Łódź

Państwo Tadeusz i Aleksandra Urbańczyk - Antoniów

Stanisław Miszczyk - Łomianki

Państwo Dąbrowscy z rodziną - Bieliny

Msze Święte

Dzień powszedni:

Poniedziałk, Środa, Piątek -  7.30

Wtorek, Czwartek, Sobota - 17.00

Niedziela

8.00; 10.00; 12.00

 

Maj, Czerwiec, Październik

Dzień powszedni:

16.30

Niedziela

8.00; 10.00; 12.00; 16.00 

 

Święta zniesione

8.00,10.0017.00 

Przydatne strony
Czytelnia artykuły
Satanizm (2014-05-18 00:52:15)
  SATANIZM -  termin określający przekonania i ideologie, charakteryzujące się wierzeniami związanymi z Szatanem lub filozofią akcentującą opozycyjną stronę świata bądź ludzkiej natury, również terminem tym określa się zjawisko społeczno-kulturowe, powstające na obrzeżach życia religijnego, jako wynik przekonania o sile i potędze Szatana lub Zła...
Kurs przedmałżeński (2014-02-22 10:58:40)
Przeszkody Małżeńskie   Przeszkoda małżeńska jest okolicznością, która na mocy prawa Bożego lub ludzkiego (kościelnego) przeszkadza w ważnym zawarciu małżeństwa. W świetle przepisów prawa kanonicznego jedną z trzech okoliczności (oprócz wad i braków odnoszących się do zgody małżeńskiej; oraz braków dotyczących formy kanonicznej)...
Intencje Mszy Świętych

Poniedziałek                                       22 października

16.30   + Józefa w k.r.śm. Stanisławę Sroków, Andrzeja Wojsę, zm. z rodziny Kobyłków, Sroków, Urbańczyków, za dziadków, babcie i dusze w czyśćcu cierpiące – od Marii Kobyłki.

 

Wtorek                                                23października

16.30   + Stanisława, Rozalię, Jana, Rafała Węglarskich, Mieczysława Mastalerka, Wojciecha, Józefę, Helenę Wijatów, za dziadków i babcie – od Marii Wijaty.

 

Środa                                                  24 października

16.30   + Zofię Lewandowską, Kazimierę, Stanisława, Piotra, Franciszkę Wijatów, Antoniego, Helenę Zielińskich – od Danuty i Mieczysława Wijatów.

 

Czwartek                                           25 października

16.30   Dziękczynno – błagalna w intencji Elżbiety i Marcina w 10 rocznicę ślubu. Prosząc Dobrego Boga o błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Jubilatów w zdrowiu i opiece NM Panny Matki Pięknej Miłości.

 

Piątek                                                26 października

16.00   + Helenę, Jana Golińskich, Franciszkę Woźniak – od Kazimiery Wiśniewskiej.

16.30   Dziękczynno – błagalna w intencji Ewy i Sławomira Sochów w kolejną rocznicę ślubu. Prosząc Dobrego Boga o błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Jubilatów w zdrowiu i opiece NM Panny Matki Pięknej Miłości.

 

Sobota                                               27 października

15.30   Od Zdzisława Nemsa

16.00   Dziękczynno – błagalna w intencji Janiny i Mariana Pieprzyckich w 50 rocznicę ślubu i 75 rocznicę urodzin Mariana. Prosząc Dobrego Boga o błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Jubilatów w zdrowiu i opiece NM Panny Matki Pięknej Miłości.

16.30   + Mieczysława w k.r.śm. Marię, Genowefę, Józefa Pomykałów, Stefanię, Bohdana Wilczków, Mariana, Władysława, Stanisława Kmitów, zmarłych z tych rodzin, zmarłych księży, którzy tu pracowali,  za dziadków, babcie i dusze w czyśćcu cierpiące – od Zofii Kmity.

 

Uroczystość Św. Ap.Szymona i Judy Tadeusza                     28 października

8.00     1. + Stefana, Bogdana, Tadeusza Wiktorowskich, Jana Brzezowskiego, Salomeę Łakomiec, Urszulę Jarzyńską, za dziadków i babcie – od Mirosławy Brzezowskiej.

            2. + Bogdana Wiktorowskiego w k.r.śm. Tadeusza Wiktorowskiego, Zenona Jaworskiego, Edwarda, Zdzisława Jarzyńskich – od Jolanty i Leszka Wiktorowskich.

 

10.00   1. Od Marleny Kędzierskiej

            2. Dziękczynno – błagalna w intencji Marianny Płuciennik w 70 rocznicę urodzin. Prosząc Dobrego Boga o błogosławieństwo na dalsze lata życia w zdrowiu i opiece NM Panny.

 

14.00   1. W intencji Parafian

            2. Dziękczynno – błagalna w intencji Danuty i Mieczysława Wijatów w 35 rocznicę ślubu. Prosząc Dobrego Boga o błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Jubilatów w zdrowiu i opiece NM Panny Matki Pięknej Miłości.

            3. Dziękczynno – błagalna w intencji Tadeusza i Krystyny Filichów w 40 rocznicę ślubu. Prosząc Dobrego Boga o błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Jubilatów w zdrowiu i opiece NM Panny Matki Pięknej Miłości – od dzieci.